Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Massonlar

YazarMesaj
w1Ls0n.
Moderatör
Moderatör
w1Ls0n.

Massonlar Empty
MesajKonu: Massonlar   Massonlar Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 10:50 pm

konu hakkında net üzerinden sağlıklı bilgi edinme şansınız çok az.en azından ben çok aradım ve ulaştığım herşey güzel,iyiliksever,ulvi görevleri olan bir topluluktan bahsediyor.net üzerinden edinilecek bulguların bu pozisyonda sağlıklı olamaması sanırım örgütün gücünü de açıklıyor.bilinen bilinmeyen bir çok mason ne zaman neye hizmet edeceğini tamamen örgüt yahut kişisel çıkarlar için kullanan,çoğunlukla zeki,yetenekli...yani işe yarar(kimin işine mi?ben de bilmiyorum),toplum tarafından bilinen,ünlü yahut kendi halinde ama maddi-manevi güçlü insanlardan oluşmaktadır desem bilmem doğru mu olur?
küçük bir hikaye:
100 yılda bir düzenlenen 'bir sonraki yüzyılın stratejilerini belirleme' toplantısında sadece bebek kanı içilir.bu kan içinde çiviler olan bir fıçıya konulan bebekler ve fıçının yuvarlanması yöntemiyle elde edilir.sızan kan afiyetle içilir........ne kadar doğrudur bilemem.yani hiç bulunmadım fıçı merasiminde....bir yerlerden duydum işte.....

Massonlar
1 sayfadaki 1 sayfası