Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18)

+2
HIrcIN
angel...
6 posters
YazarMesaj
angel...
Moderatör
Moderatör
angel...

KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18) Empty
MesajKonu: KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18)   KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18) Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 2:20 am

Bir gün gezi yapmaya karar verdik.Ben halil ve ahmet gitmiştik.Saat akşam 07:00 idi.Gezi tam 2 saat sürdü.Nihayet varmıştık ormana kamp yapmaya karar verdik.Hemen ilerdede deniz vardı etraf bi anda zifiri karanlık oldu.Biz daha çadırı bile kurmamıştık.Ani bir hızla çadır kurmaya başladık ama etraflarda kimsecikler yoktu bu durum bizi ürkütmüştü.Halil arkadaşım denize gidelim mi denizi seyredelim boşver çadırı dedi.Bizde tamam dedik Ahmet çok korkuyordu.Aralarında cesaretli bendim.Sonra denizin ortasında köpürcükler oluştu.Sanki denizin içinde nefes alan vardı.Bizde merak edip köpüren yere yaklaştık.İçimizden kaçmak geliyordu ama kaçamıyorduk.Bir anda arkalardan bir ses gelmeye başladı.Baktık kikimseler gözükmüyor.Çoğu insan buranın üç harflliler tarafından lanetlenmiş diyordu.O köpüren şeyi çok merak ettik.Dayanamadım denize daldım.Denizin içinde gözlerimi açtım.Birde baktım ki bir yavru kedi.Ama elleri kolları bağlı.Ellerini çözdük.Ve kedi kaçmaya başladı.Sanki biri bize doğru yaklaşıyordu.Bunu hissetmiştim.Hemen kaçmaya başladık.Sonra karşımıza gladyatör giysili baya bi uzun insan dışı yaratık çıktı.Elinde bıçak satır keser gibi kesici aletler vardı birden iki arkadaşım delirmeye başladı.Halil kendini boğmaya çalışıyordu.Ahmette denizde yüzüyordu sanki olanlardan haberleri yoktu.Bende gel öldür beni öldüreceksen dedim yaratığa bıçağı bana sağladı ve ben şuurumu kaybettim ve oracıkta öldüm.Sonra bide uyandım neyse ki rüyaymış çok korkmuştum.Sabah oldu halille ahmeti çağırmaya gittim ama ayleleri hep ağlıyordu sebebini sordum neden ağlıyorsunuz dedim onlarda dedi ki ahmetle halil malesef delirdi.Galiba o rüyayı üçümüz aynı anda görmüştük.Onlar çok etkilenmiş ben bu duruma çok üzüldüm.1 yıldır bakırköydü yatıolar ahmetle halil onları ziyarete gittiğimde beni tanımıyolardu Şuurlarını kaybetmişlerdi.Bnede korktum tabi ve korkudan daha onları ziyarete gitmedim.Bu olayda aklımdan ömür boyu çıkmayacaktı.Anlattığım olayı gerçekten yaşadım yalan değildir.
HIrcIN

HIrcIN

MesajKonu: Geri: KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18)   KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18) Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 10:26 pm

vaşşş beaaaaaa korkunc harbıdenn
iLLET

iLLET

MesajKonu: Geri: KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18)   KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 12, 2007 5:50 pm

çhoq diil ama yaşayan daa ii bilir..
as+eR!xX
Moderatör
Moderatör
as+eR!xX

MesajKonu: Geri: KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18)   KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 7:27 am

hmm.. ilginç alıntı deıl demi ?
angel...
Moderatör
Moderatör
angel...

MesajKonu: Geri: KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18)   KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 3:20 pm

alıntı=) k. bakmayın yazmayı unutmuşum bu olay alıntıdır.
oburixX
Moderatör
Moderatör
oburixX

MesajKonu: Geri: KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18)   KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 9:13 pm

bi rüya bu kadr etkileyebiliyo demekki ilginç...
http://www.bosluq.com
PaNdOrA

PaNdOrA

MesajKonu: Geri: KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18)   KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18) Icon_minitimeC.tesi Kas. 10, 2007 9:15 pm

abartmşlar bnce başka bişe görmştür onnar bi rüyayla delirceksm ooooo Very Happy Very Happy Very Happy

KORKMAK İSTEYENLER OKUSUN(+18)
1 sayfadaki 1 sayfası