Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KARIM VE DİĞERLERİ...

YazarMesaj
angel...
Moderatör
Moderatör
angel...

KARIM VE DİĞERLERİ... Empty
MesajKonu: KARIM VE DİĞERLERİ...   KARIM VE DİĞERLERİ... Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 2:09 am

bundan iki ay önce karım ve ben marmarise tatile gittik. herşey çok güzel başlamıştı. ilk akşam dışarıda yemek yedik ve otele gelip üzerimiz değişip dolaşmaya çıkacaktık. karımın adı çiğdem ben duşa girdiğimde o hazırlanıyordu. duştan çıkınca onu bir gördüm ağzım açık kaldı. üzerinde beyaz bir elbise vardı ama içi yarım gözüküyordu. tanga giymiş olduğu bariz belli idi. olur du olmazdı herkes giyiniyo dedi ne var bunda dedi. kabullendim ve çıktık. topuklu bir ayakkabı ve dizinden yaklaşık 15 cm üstünde olan elbisesi ile kıvıra kıvıra yürüyorduk.
bir barın önüne geldik hadi girelim dedik ama gelene kadar herkes karımı süzdü. o 26 ben de 27 yaşındayım içeri girdik acayip bi kalabalık vardı hemen iki bira aldık ve dansa basladık kim kime dum duma içerisi bir ara wc ye giitim bişrazda cakır keyf olmuştum dönerken çiğdemin yanında iki alman vardı aralarına almışlar dans ediyorlar. aslında tutucu biriyim ama hoşuma gitmişti. uzaktan onları izliyordum. bir ara arkasında duran iri yarı olan alman benim yavrunun kalçalarını avuçluyordu ve çiğdem hiç tepki vermiyordu yanlarına gitiim ve ben de dansa devam ettim oralı bile olmuyordum ilerleyen saatlerde kulağına eğildim ve içimden geçeni söyledim onlarla sevişmek istermisin dediğimde çiğdemin gözleri parladı.otelede sorun olacagı için onlara ben yarı ingilizcem ile yeriniz var mı diyerek sordum bizi kiraladıkları aparta götüredüler çiğdem zaten yolda başladı adamlarla el ele tutuşmaya. vardığımızda hemen öpüşmeye basladılar. beni izlemeye basladım adam benim yavruyu resmem sömürüyordu diğeri hemen arkalarına geçip elbisesini çıkardı çiğdemin artık tangası ile kalmıştı yere eğdiler çiğdemi ve ağizlarına sünnetsiz yarraklarını verdiler ikisinin kide baya kalın ve uzundu çiğdem yaladıkça dahada büyüyordu. karımı domaltıp arkadan sikmeye basladı iri olan çiğdem bağırıyordu bende onlara bakarak otuzbir çekiyordum adam bağıra bağıra içine boşaldı diğeri de geçti yere yattı üzerine oturdu çiğdem ama müthiş şikiş yapıyordu birden adam kalktı ve çiğdemin yüzüne boşaldı ne boşalmak resman banyo yaptırdı biz de bitince geri döndük güsel bir anı kaldı karım harika bir kadın sikmek isteyen çok ama bir kere yeter sevgiler

ALNTIDIR...

KARIM VE DİĞERLERİ...
1 sayfadaki 1 sayfası